Close Menu
Love & Reality
  • Home
  • Nieuws
    • B&B Vol Liefde
    • Big Brother
    • Boer Zoekt Vrouw
    • Daar Gaan Ze Weer
    • De Bondgenoten
    • Een Huis Vol
    • Ex on the Beach
    • Het Blok
    • Kopen Zonder Kijken
    • Lang Leve de Liefde
    • Married at First Sight
    • Temptation Island
    • The Masked Singer
    • Urk!
    • Winter Vol Liefde
  • De Bondgenoten
    • Angelo
    • Daisy
    • Demi
    • Erik
    • Geert
    • Jesse
    • Joey
    • Julia
    • Lisa
    • Mercedes
    • Peter
    • Roma
    • Thomas
    • Valentijne
  • Tip!
Facebook X (Twitter) Instagram
Facebook X (Twitter) Instagram
Love & Reality
  • Home
  • Nieuws
    • B&B Vol Liefde
    • Big Brother
    • Boer Zoekt Vrouw
    • Daar Gaan Ze Weer
    • De Bondgenoten
    • Een Huis Vol
    • Ex on the Beach
    • Het Blok
    • Kopen Zonder Kijken
    • Lang Leve de Liefde
    • Married at First Sight
    • Temptation Island
    • The Masked Singer
    • Urk!
    • Winter Vol Liefde
  • De Bondgenoten
    • Angelo
    • Daisy
    • Demi
    • Erik
    • Geert
    • Jesse
    • Joey
    • Julia
    • Lisa
    • Mercedes
    • Peter
    • Roma
    • Thomas
    • Valentijne
  • Tip!
Love & Reality
Home»Nieuws»B&B Vol Liefde»Hans uit nieuw seizoen B&B Vol Liefde doet zijn verhaal
B&B Vol Liefde

Hans uit nieuw seizoen B&B Vol Liefde doet zijn verhaal

BenjaminBy Benjaminfebruari 15, 2022
Hans B&B Vol Liefde
Share
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email

In het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde gaan we mogelijk de zoektocht van Hans Boot (54) naar ware liefde volgen. De in Italië gevestigde single behoort namelijk tot de kandidaten voor de televisieserie. LINDA.nl maakte alvast kennis met Hans.

Hans in Italië

“In 1990 vertrok ik voor zes weken naar Italië om de taal te leren. Na een paar weken leven als ‘God in Italië’ wist ik dat ik hier niet meer weg wilde. Alles aan Italië spreekt me aan: het klimaat, het eten, de manier van leven. Ik zeg altijd: in Noord-Europa leven mensen om te werken, maar in het zuiden werken mensen om te leven. Genieten zit hier in het karakter. Ik werk als plantenhandelaar en met mijn Noord-Europese werkmentaliteit merkte ik dat ik succes kon maken in een land als Italië”, vertelt Hans. Hij hunkert naar liefde. “Omdat ik al acht jaar lang geen affectie heb gehad. Tijdens de coronacrisis zat ik hier in Italië en dacht: wat zit ik hier nou in mijn eentje? Ik heb zin in de liefde, complimenten geven aan elkaar en na een druk weekend lekker uitpuffen met z’n tweetjes. Open haard aan, rood wijntje, wat knuffelen. Dat is acht jaar niet gebeurd. Toen ik via een reissite de oproep zag voor B&B Vol Liefde heb ik me eigenlijk klakkeloos aangemeld. Ik vond het een geinig programma met een leuke formule.”

Amore

In acht jaar tijd is het dus nooit gelukt met de liefde. “Omdat je niet naar de liefde moet zoeken. Bovendien heb ik daar geen tijd voor. Ik werk in de B&B en heb dus niet echt tijd voor weekendjes weg of een feestje met vrienden. Daar heb ik me bij neergelegd. Totdat ik de oproep voor dit programma voorbij zag komen, want toen voelde ik: dit is mijn ‘destiny’. De tijd is rijp. 2022 is het jaar dat het gaat gebeuren voor mij.”

Zijn type

Wat voor soort vrouw zoekt Hans eigenlijk? “Een Toscaanse B&B klinkt natuurlijk fantastisch, maar een eventuele vrouw moet het niet romantiseren. Ik moet nog maar zien hoe het gaat als een Nederlandse vrouw hier in het dagelijks leven wordt neergezet. Er is een taalbarrière en er zijn taken die minder leuk zijn, zoals schoonmaken. Ik hoop op een ondernemende vrouw, die weet van aanpakken en die het soms fysiek zware werk aankan. Als we tot diep in de nacht borrelen met gasten, moet er wel iemand de volgende ochtend vroeg klaar kunnen staan voor het ontbijt van andere gasten die niet doorzakken. En ik hoop op een serieuze vrouw die inziet dat ik een leuke man met humor kan zijn. Ik ben een positieve, intelligente ‘selfmade man’, die graag wat doet voor minder gelukkige mensen. Ik ben het gewend om met gehandicapte mensen om te gaan, omdat ik ermee opgegroeid ben. Een vrouw die hier komt, moet daar wel tegen kunnen en goed in haar vel zitten.”

Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!

Alle B&B Vol Liefde deelnemers 2022: Astrid – Denise – Hans (Frankrijk) – Hans (Italië) – Herman – Martijn – Mireille – Natasja – Noes – Richard – Ted

FacebookXLinkedIn
Previous ArticleZo vierden de realitysterren Valentijnsdag
Next Article Broer MAFS-Joep volgt goede voorbeeld en vraagt vriendin ten huwelijk
Benjamin

Benjamin kan geen genoeg krijgen van reality-tv. Voor alle spanning, drama en sensatie in bijvoorbeeld Temptation Island en Ex on the Beach mag je hem wakker maken. Ook slingert hij met enige regelmaat de livestream van Een Jaar van je Leven aan. Met alle liefde deelt hij al zijn bevindingen rondom realityprogramma’s met de fans van LoveReality.

Deze berichten vind jij ook leuk!

Eric met B&B Vol Liefde-dame op terras gespot: dan tóch liefde gevonden?

oktober 14, 2025 B&B Vol Liefde

Prachtig babynieuws voor Ingrid uit B&B Vol Liefde

oktober 14, 2025 B&B Vol Liefde
Laatste Nieuws

Roma denkt dat Valentijne tegen haar opkijkt: “Ze heeft niet zo’n hoge opleiding gedaan”

oktober 15, 2025

Bondgenoten-Demi en Geert al weer uit elkaar? ‘Vallen bepaalde dingen op zijn plek nu..’

oktober 15, 2025

MAFS-Stefan: “Herken niets uit Dennis in mijn nieuwe liefde”

oktober 15, 2025

Familieruzie Senna, Floris en Emma onderwerp in Shownieuws: ‘Dit krijgt nog een staartje’

oktober 15, 2025
Over Ons
Over Ons

Love Reality houdt je dagelijks op de hoogte van het heetste nieuws uit realityland. Wat is er gaande in Temptation Island, Ex on the Beach, Love Island en The Bachelorette? Dankzij ons mis je nooit meer iets!

➡ Over ons
➡ Colofon
➡ Privacy Policy

Volg Ons!
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Laatste Nieuws

Roma denkt dat Valentijne tegen haar opkijkt: “Ze heeft niet zo’n hoge opleiding gedaan”

oktober 15, 2025

Bondgenoten-Demi en Geert al weer uit elkaar? ‘Vallen bepaalde dingen op zijn plek nu..’

oktober 15, 2025

MAFS-Stefan: “Herken niets uit Dennis in mijn nieuwe liefde”

oktober 15, 2025
Facebook X (Twitter) Instagram
Copyright © 2025. Lex Bird Media.

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.