Het is zover, B&B Vol Liefde seizoen 3 staat in de steigers. Komende zomer kunnen we weer gaan genieten van een reeks lang B&B Vol Liefde. Om de dates mogelijk te maken stellen alle B&B-houders zich alvast voor, elf in totaal. Hiervan zullen er nog een aantal afvallen voor het daadwerkelijke seizoen begint. Vanaf 10 juli is B&B Vol Liefde seizoen 3 te zien bij RTL4.
Frankrijk is erg populair
De crew van B&B Vol Liefde zal komend jaar vermoedelijk vaak in Frankrijk te vinden zijn. Er zijn namelijk liefst drie B&B-houders die in Frankrijk hun tenten hebben opgeslagen. Het gaat om Walter, Corine, Petri en Michiel. Die laatste kennen we overigens al goed, want Michiel Prins zagen we eerder in Ik Vertrek.
Reizen ook buiten Europa
Afgelopen zomer riepen de makers van B&B Vol Liefde op om ook B&B-houders buiten Europa zich te laten melden. Daar heeft Martijn Bolhoeve in ieder geval gehoord aan gegeven. Hij heeft zijn deuren geopend in Thailand, dus hopelijk gaan we ook deze verre reis meemaken.
Weer 8 van de 11 deelnemers?
Dat is namelijk nog even de vraag. De komende tijd krijgen alle kijkers de mogelijkheid om zich op te geven om op date te gaan bij één van de B&B-houders. Niet alle elf de kandidaten zullen daadwerkelijk aan de serie mee gaan doen. Vorig jaar waren er eveneens elf B&B-houders bij de aftrap, waarna er acht overbleven voor de daadwerkelijke serie. Of dit aantal vast ligt voor het komende jaar is niet bekend.
De elf B&B-houders op een rij:
- Petri Damen in Frankrijk
- Bram Eijgenhuijsen in Zweden
- Milu van der Heide in Portugal
- Walter Spangenberg in Frankrijk
- Corine Noordam in Frankrijk
- Marian Trott in Portugal
- Leendert Wijland in België
- Joy van Wieten in Spanje
- Michiel Prins in Frankrijk
- Debbie de Jong in Spanje
- Martijn Bolhoeve in Thailand
Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!
