Love Island NL is pas net begonnen, maar nu al gebeurt er ontzettend veel. De makers zijn dit jaar niet zuinig geweest met het uitdelen van plottwists, en ook in de aflevering die gisteravond op Videoland verscheen zat er weer één.
Spoiler alert
Het was namelijk tijd voor een herkoppeling, en die verliep niet zonder slag of stoot. De dames mochten kiezen, maar nieuweling Donny was nog niet beschikbaar. Uiteindelijk koos Esmee natuurlijk voor Job, bleven ook Minn en Jim bij elkaar, ging Rowenna – nu Donny niet kiesbaar was – voor Morris, Rosa voor Francesco, Nina voor Deniz en Yasmin voor Joey. Maar de boel werd daarna nog even flink op de kop gezet.
Presentatrice Holly Mae Brood kondigt namelijk aan: “Lieve Islanders, de avond is nog niet voorbij. Donny, mag ik jou vragen om naast me te komen staan… Jij krijgt nu de kans om een koppel te vormen, en je mag kiezen uit alle dames. De man die vanavond als single overblijft, zal direct de villa moeten verlaten.”
En doordat Donny voor Rowenna kiest, niet erg verrassend, moet Morris zijn koffers pakken en krijgt hij dertig minuten de tijd om de villa te verlaten. Er wordt afscheid genomen van een goede vriend van iedereen, met name van Job.
De koppels nu:
➡ Niets missen van Love Island? Volg deze Love Island Facebook-groep!
Dit bericht bekijken op Instagram
