In Prince Charming wordt niet alleen maar geflirt en geruziet, maar worden ook hele diepe gesprekken gevoerd. Zo zorgde een groepsgesprek over ieders coming out-moment voor veel tranen en emotie bij de heren.
Coming out
De islamitische Sezer bijt het spits af: “Ik haatte mezelf. Ik ging zelfs bidden om hetero te worden.” Het komt hard aan bij de andere mannen, zoals bij Tommy: “Iedereen heeft wel een strijd. Want je voelt je niet normaal. Ik had een soort dwangneurose. Ik zei constant tegen mezelf: ik ben niet gay, ik ben niet gay.” En een snotterende Vince vult aan: “Als iedereen daarover begint te vertellen, komen er wel weer dingen naar boven.”
Rick was al 23 toen hij uit de kast kwam. “Ik vond het heel moeilijk. Ik wilde het zelf niet. Mijn moeder had ook niet door dat ik homo was. Op school ben ik ook gepest, doordat ik anders was.”
Ferdi vervolgt: “Aan de ene kant is het mooi dat we het met elkaar kunnen delen. Maar aan de andere kant is het heel triest, want je weet dat iedereen aan tafel echt wel kutdingen mee heeft gemaakt.” En Dignum besluit: “We kunnen heel trots op onszelf zijn. Ik ben trots op jullie allemaal!”