Dat je geen telefoontje mee mag nemen was al bekend. Maar er zijn meer dingen verboden op Temptation Island. Zo onthullen singles Kleine Mike en Roxanne dat hulpmiddelen voor bij je solo-nachtelijke avontuurtjes niet welkom zijn in de villa.
No toys allowed
“Speeltjes staan echt in hoofdletters bovenaan de lijst met dingen die je níét mee mag nemen”, onthult Roxanne in een video van Youtubers Brad & Mike. Dat heeft natuurlijk alles te maken met dat de productie het libido en het verlangen naar ietwat op wil schroeven, in de hoop dat er ook daadwerkelijk wat gaat gebeuren. Met een ander persoon er bij tussen de lakens dus, en níét solo.
Verder benadrukken Kleine Mike en Rox in de video dat ze in tegenstelling tot eerdere geruchten géén relatie hebben. En waar Roxanne absoluut nooit mee zou doen in een koppel aan Temptation Island, vindt Mike dat nog best interessant.
En tot slot vertelt Mike dat hij normaal nooit drinkt, ook op Temptation Island niet, behalve op de allerlaatste avond. Hij dronk drie drankjes en weet vervolgens niets meer van de hele avond. “Ik heb geen idee of er nog wat gebeurd is. Je gaat het nog wel zien.” Spannend!
