We kennen Raphaëlla Deuringer allemaal nog van Love Island. Eerder deed ze ook al mee aan meerdere missverkiezingen, maar toch is ‘Raffie’ niet helemaal tevreden met haar uiterlijk. Om precies te zijn; over haar borsten.
Nobody is perfect
“Dat is iets waar ik echt al sinds mijn 14de mee worstel. Ik ben niet tevreden over de grootte van mijn borsten. Dat is echt mijn enige grote complex, maar niemand is perfect”, vertelt Raphaëlla openhartig tijdens een Q&A-sessie op Instagrma.
“Op dit moment wil ik nog geen borstvergroting doen (denk ik), maar misschien nadat ik kinderen heb gehad wel. Ik wil super graag kinderen, maar nog niet op dit moment. Ik ben 21 en wil zelf de wereld ontdekken en ben daar nog niet verantwoordelijk genoeg voor.”
Dit bericht bekijken op Instagram
Dit bericht bekijken op Instagram
Dit bericht bekijken op Instagram
Dit bericht bekijken op Instagram
