Onlangs plaatste Yasmine Pierards enkele video’s op haar Instagram Story waarop te zien was dat ze met Martin Foru optrok. Gewoon als vrienden. Toch schoot het bij Sebastiana Manuela Istrate, die met Martin samen was op Love Island, in het verkeerde keelgat.
Yasmine haalt uit naar Sebastiana: ‘Wannabe reality-chick’
Ze kondigde aan ‘thea te gaan spillen’ en hekelde vooral Martin. Maar dat pikt Yasmine op haar beurt dan weer niet. “Even voor de duidelijkheid, Martin en ik zijn geen koppel. Tegenwoordig kan je niet meer met jongens omgaan zonder dat mensen denken dat er wat speelt..”
“Voor die ene overgevoelige wannabe reality-chick; zoek ook meteen eens op wat ‘grapje’ betekent”, doelt Yasmine op Seba, die ze ‘voor de grap’ uitdaagde voor een Boxing Influencers-gevecht. “Als ik echt fittie met jou zou willen, zou ik meteen de thea spillen over wat je doet en wie je bent buiten de tv om..”
“Ik praat niet veel, maar weet wel veel, dus laat me dat boekje niet open doen. Aan je stem alleen al hoor ik hoe fake je bent, en dat je je anders voor doet dan je bent. Maar ik bemoei niet”, schrijft Yasmine op de sociale media.
Onlangs daagde de Moroccan Queen ook al collega Ex on the Beach-ster Esmee Ipema uit voor Boxing Influencers.