Elias Giannoccaro kwam al in de tweede aflevering van Ex on the Beach Double Dutch All Stars als ex de zee uitgewandeld. De Italiaanse playboy scoorde sindsdien volop bij de dames, en dat zorgt overduidelijk voor de nodige frustraties bij collega-womanizer Harrie Snijders.
Strijd tussen Elias en Harrie: wie duikt met de meeste vrouwen in bed?
Harrie is al vanaf minuut één erg negatief over Elias. Laatstgenoemde vertelt daar nu over aan Ingrid Jansen in de studio van De Telegraaf. “Het begint er steeds meer op te lijken dat het een strijd tussen ons wordt, ja. We zijn twee playboys en de vrouwen vinden ons de gewildste jongens. Als er een jongen als ik binnenkomt en Harrie is goed bezig, dan is het een beetje van… oei.”
Puur haantjesgedrag dus. De andere jongens lijken ook niet gelijk wild van Elias, weet hij. “Ik kom binnen in de villa, de jongens waren niet zo blij, maar dat maakt me niet zoveel uit. De meisjes waren heel tevreden over mij. Het was meteen raak de eerste avond.” Elias dook inderdaad het bed in met Esmee Ipema.
Dit bericht bekijken op Instagram
Heeft Elias een trio gehad met de twins Sharon en Esmee?
Zijn pijlen zijn nu gericht op tweelingzus Sharon. “Ja, twee zusjes in bed krijgen is altijd een mannendroom. Als je met allebei seks kunt hebben, waarom niet?”
Of Elias er al in is geslaagd om een trio te hebben met de zusjes uit Maaskant, wil hij nog niet verklappen. Maar zijn ogen spreken eigenlijk al boekdelen: ja. “Mij maakt het allemaal niet uit. Als ze je willen hebben in een trio, dan ben je gewoon een baas. Misschien heb ik dat wel gedaan…” Wij zijn benieuwd!