Zo ongeveer vanaf aflevering 3 moet de security in Ex on the Beach: Double Dutch iedere episode weer ingrijpen. Met name Romée maakt het erg bont. In de Reality Podcast van RTL Boulevard vertellen deelnemers Stevie en Luca over de steeds verder escalerende knokpartijen in de villa.
‘Onaantrekkelijk’
Luca, uitgerekend een ex van Romée, vertelt dat hij zelf ook wel eens ruzie had, maar nooit zomaar iemand aan zou vliegen. “Ik vind dat ook gewoon een afknapper. Als een vrouw zo vecht… daar hou ik gewoon niet van. (…) Ik kan me daar echt niet in vinden, ik zou me nooit zo laten gaan. Oprecht niet. Ik moest er ook elke keer om lachen.”
Steeds meer beveiligers
Er was een team met beveiligers present. Zij draaiden overuren. “Die zeiden ook tegen Romée op een gegeven moment: ‘Easy today please‘. Het begon met één, maar er kwamen er steeds meer. Op een gegeven moment stonden er een stuk of vijf, zes.” Stevie vult aan: “En dat was alleen de avond, hè! Toen overdag, en toen in de ochtend al. En toen zelfs in de nacht zat er al iemand daar. (…) De ruzies waren zó extreem, het was meteen vechten en slaan – of krabben en stampen, weet ik veel. Er was niet echt bemiddelen, daar was geen kans voor. Het was gewoon een grote chaos.”
➡ Niets missen van Ex on the Beach Double Dutch? Volg deze Ex on the Beach groep!