Dagelijks kijken er ruim 600.000 mensen naar De Bondgenoten. Eén van hen is niemand minder dan zanger Mart Hoogkamer, die woensdagavond te gast was in Shownieuws. Hij reageerde er op de soap tussen Robert, Roxy en hun families.
Frank de favoriet, Roxy de minst favoriete
“Ik moet er wel verschrikkelijk om lachen. Ik vind het zo’n spraakmakend programma! Ik hoop dat Frank met de ton naar huis gaat. Ik haat geen mensen, maar er zitten er wel een paar bij… Roxy…” Roxy kreeg deze week de familie van vriendje Robert op bezoek in de loods. Men was duidelijk niet erg van haar gecharmeerd. Zo werd geconstateerd dat ze ‘eet als een dier’ en is er ‘weinig leuk aan haar’, klonk het.
‘Die relatie gaat niet goed komen’
Betreft Roxy vond Mart het vooral vreselijk om te zien hoe(veel) Roxy eet, en dat ze met haar schoenen op het aanrecht gaat zitten. “En dan zegt ze dat ze goed is aangevallen… Nou… Die mayonaise! En Robert, die is een beetje soft. Hij probeert wel te corrigeren en zegt ergens wat van, probeert boos te blijven, maar twee minuten later doet Roxy wat terug en geeft Robert maar gelijk weer een kus.. Dit gaat toch voor beiden niet goed komen zo? Ze hebben meer discussies dan knuffels.”
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
