Married at First Sight zit momenteel in de tweede week van het seizoen. De kijkcijfers zijn tot dusver prima te noemen, zo schrijft kijkcijferexpert en voormalig SBS-zenderdirectrice Tina Nijkamp op haar analysekanaal.
Tina Nijkamp over het succes (en gebrek aan) van MAFS
MAFS scoorde met de aflevering waarin Sandra ‘nee’ zei tegen Rob ongeveer 700.000 kijkers. Bovendien wordt het programma op Videoland en uitgesteld kijken ook gigantisch goed bekeken. Nijkamp benadrukt verder dat het qua liefde niét heel erg succesvol is. Puntje van de ijsberg is de blunder van de makers die resulteerde in de ‘nee’ van Sandra.
‘Kijkcijfertechnisch een hit, formattechnisch een grote flop’
Bovendien zijn er na 57 matches sinds seizoen 1, in 2016, nog maar zes stellen samen, zo schrijft Nijkamp. “Kijkcijfertechnisch een hit, formattechnisch een grote flop.” Nijkamp foetert daarbij met name naar ‘de zogenaamde experts’, die er dus niet in slagen om heel erg vaak een succesvolle match te maken. “Eigenlijk slaat dit format ook helemaal nergens op”, constateert Nijkamp in haar podcast Tina’s TV Update.
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!
