Gisteravond werden Mert en Joan gekroond tot de grote winnaars van Love Island seizoen 2. Tot hun eigen verbazing, zo vertellen ze aan Het Laatste Nieuws.
Rustig laten groeien
Mert opent: “Ik denk dat ik voor ons beiden mag spreken als ik zeg dat we er positief tegenover staan. Ik heb superveel zin om de ouders van Joan te ontmoeten, en zij is ook erg benieuwd om die van mij te leren kennen. Daarnaast wil ik vooral met Joan van het leven genieten als we weer thuis zijn.”
En zijn Joan vult aan: “We zijn vooral van plan om onze relatie rustig te laten groeien. We willen onszelf niet teveel druk of stress opleggen. We weten dat de klik er is, en nu moeten we eraan werken om die te behouden. Dat gaat niet lukken als we daar onmiddellijk grootse verwachtingen aan gaan koppelen.”
Dit bericht bekijken op Instagram
Spoiler alert! 🚨 Dit zijn de winnaars van Love Island 2020!🍾 #loveisland
Niet gelijk samenwonen
De goedlachse DJ vertelt dat ze nog níét gelijk samen zullen gaan wonen. “In feite is het heel simpel: dat zou onmiddellijk voor een bepaalde druk zorgen. Dat willen we geen van beiden. Ik woon zelf in Amsterdam, en Mert in Lochem (een stad in de provincie Gelderland). Met de trein kan je die verplaatsing perfect maken.”
“Toen ik me had ingeschreven, heb ik het er wel eens met mijn ouders over gehad wat ik zou doen als ik toevallig toch zou winnen”, stelt Mert verder. “Samenwonen is toen ter sprake gekomen. Maar eenmaal ik in de villa zat en met Joan een koppel vormde, heb ik daar niet meer over gepraat. Niet omdat ik niet bij Joan wil intrekken, maar puur omdat ik zo bezig was met mijn gevoel. Tot ik Joan leerde kennen, was ik nog nooit verliefd geweest.”
Misschien ooit
Joan besluit: “Ik wil wel zeggen dat noch Mert, noch ik uitsluiten dat we ooit wel gaan samenwonen. Alleen: het zal nog niet voor onmiddellijk zijn. Laat dat geld eerst nog maar eventjes op een spaarrekening staan. Uiteindelijk vind ik dat geld ook maar bijzaak. Een leuke bijzaak, daar niet van”, lacht ze. “Maar ik ben in de eerste plaats naar Love Island gekomen omdat ik de liefde wilde vinden. En dat is met Mert zeker en vast gelukt.”