Fabiola Volkers is van de markt. De wulpse blondine, die ooit doorbrak als verleidster in Temptation Island en daarna nog te zien was in onder meer Echte Meisjes in de Jungle en First Dates VIPS, is getroffen door een spreekwoordelijke pijl van Cupido. Dat bevestigt Fabiola in gesprek met RTL Boulevard.
It’s official
“Ik ben heel blij met hem”, jubelt Fabiola, die een bijzondere wingwoman aan haar zijde had. “We hebben elkaar ontmoet via Michella Kox.” Met Michella was Fabiola samen te zien in Echte Meisjes in de Jungle. Ze meldt verder dat ze ‘pas een paar weken met de jongen samen is, maar dat het nu al voelt alsof ze al veel langer samenzijn’. “Time flies when you have fun.”
Mooie tijden
Wie de gelukkige in kwestie is, houdt ze voorlopig nog eventjes geheim. Hoe dan ook is het voor Fabiola een mooie tijd, want recent kocht ze ook al haar eerste huis én even later haar droomauto.
➡ Niets missen van Temptation Island? Volg deze Temptation Island Facebook-groep!

