De veelbesproken nee van Sandra aan het altaar van Married at First Sight doet uiteraard veel stof opwaaien. Zo ook in de Datingcast van Veronica Superguide. Daarin zijn ze niet mild voor de bruid die besloot om op het uiterlijk van Rob te besluiten om nee te zeggen.
Respectloos
“Eigenlijk is de keuze van Sandra gewoon een dikke middelvinger naar alle makers van MAFS”, concludeert Elsemieke Wormhoudt. En niet alleen de makers, tv-expert Marit Laurenssen respectloos naar alle aanwezigen. “Ze hebben een hele dag vrij gevraagd, kleding gekocht en waarschijnlijk ook een cadeautje meegenomen. Er is een complete trouwlocatie afgehuurd. Dat kun je gewoon niet maken. Ik begrijp echt totaal niet waarom ze het niet gewoon een kans geeft.”
Afkeer voor Rob
En waarom? Omdat het kale hoofd van Rob haar niet aan staat. “De reden die ze geeft dat ze ‘nee’ zegt, vind ik echt schandalig.” Wormhoudt: “Waarom doe je dan mee aan MAFS? Blijf dan gewoon op Tinder. Ga dan lekker doorswipen. Het is ook zo ironisch, want ze gaf aan dat het haar zelf niet lukte. Sandra heeft echt een afkeer voor Rob. Ze keurt hem echt letterlijk af op zijn uiterlijk en omdat hij volgens haar te oud is.”
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!
