Lisa Sace is misschien wel één van de bekendste deelneemsters van Ex on the Beach: Double Dutch aller tijden. Niet voor niets dook ze later ook nog een keer in het speciale All Stars-seizoen op. Haar eerste deelname aan de realityshow (seizoen 3) werd gekenmerkt door haar heftige ruzies met ex Alex Maas. Lisa blikt in de studio van MTV, Back To The Beach terug op die tijd.
Familie er buiten gelaten
“Bij de tweede zin ging het al helemaal de mist in”, zegt Lisa over haar heftige entree, die eindigde in een heus voedselgevecht met Alex. “Ik kwam wel voor drama, ja.” Ze kreeg er erg veel negatieve reacties op. “Mijn familie heb ik er altijd een beetje buiten gehouden. Dat heb ik altijd bewust gedaan, maar ze hebben wel altijd achter me gestaan. Maar ik ben wel zo – en dat klinkt misschien hard – ik kies wel echt voor mezelf. En al zouden zij het niet accepteren, dan is het wel jammer, maar het is wel mijn leven.”
Diepe indruk gemaakt
Hoewel het nu al jaren geleden is, zijn sommige comments haar altijd bijgebleven. “In het begin kreeg ik veel reactie over mijn uiterlijk. Dat is natuurlijk een standaard ding waar ze als eerste over beginnen, want dat is het makkelijkste. In het begin vond ik dat wel heftig, want je gaat toch naar jezelf kijken en er meer opletten, omdat andere mensen het zeggen.” Ze leerde het los te laten. “Dan was je weer te dun, dan weer te dik. Dan weer te nep en dan weer te normaal. Op een gegeven moment dacht ik: Nou, f*ck jullie allemaal even. Ga lekker aan jezelf werken en rot gewoon op. Dus dat heb ik wel losgelaten, maar in het begin vond ik dat wel heftig.”
Life changing
Al met al heeft meedoen aan Ex on the Beach haar leven aardig op de kop gegooid. “Mijn leven is sowieso totaal veranderd. Want ineens sta je natuurlijk in the picture.” Het was een stuk intenser dan verwacht, erkent ‘Queen Psycho’. “Vooral toen ik voor de tweede keer meedeed. Toen was er echt veel veranderd. Ik kon nergens meer normaal werken. Dat klinkt gek, maar ik werkte toentertijd nog achter de bar. Maar het ging gewoon echt niet, want mensen wilden continu op de foto. Gelukkig kon ik toen via social media gaan werken, maar dat was wel echt life changer geweest voor mij; het tweede seizoen. (…) Ik zou niet zo snel nog een keer meedoen aan EOTB. Daar ben ik wel een klein beetje overheen. Ik zou andere dingen wel heel leuk vinden, maar EOTB laat ik even aan anderen over.”
➡ Niets missen van Ex on the Beach Double Dutch? Volg deze Ex on the Beach groep!
