De vakantiereis van De Bevers komt terug. Nadat ze op 30 september en 1 oktober in Ahoy staan en het theater ingaan, verliezen John de Bever en Kees Stevens ook de vakantiereizen niet uit het oog. De eerstvolgende vakantiereis van het stel gaat namelijk naar Curaçao. Dat maakte het stel bekend in een aflevering van RTL Boulevard.
Fanreis De Bevers op 11 juni 2024
De Bevers staan bekend om hun fanreizen. De afgelopen jaren bracht die ze onder meer al in Benidrom, Spanje. Voor 2024 is echter gekozen voor een groots avontuur in Curaçao. “Ik heb groot nieuws, de Bevers gaan op vakantie”, deelt Kees met John. “Wanneer dan?”, vraagt John zich af. “Op 11 juni 2024 gaan we naar Curaçao.”
Geen Benidorm
“Dat is leuk. Geen Benidorm, maar Curaçao”, antwoordt John. En het allerleukste is… Jij kan erbij zijn! “Het wordt de grootste feestweek van het jaar. Er gaan artiesten mee, we gaan feesten, we gaan dansen, we gaan zingen, we doen alles.” Op hun website debeverslive.nl wordt binnenkort meer gedeeld over de trip.
➡ Niets missen van De Bevers en lekker meepraten? Sluit je dan aan bij de De Bevers Facebook groep!
