Ze kwamen samen naar Love Island, met goede hoop om liefde te vinden, maar voor zowel Yousri als Sayed liep het uit op een teleurstelling. De tweelingbroers zijn vandaag de dag nog altijd single.
Weerzien
Na zijn exit vertelt Yousri, die het net iets langer volhield dan Sayed, over hun hereniging aan Grazia: “Aan de ene kant jammer dat ik hem zo snel weer zag, maar aan de andere kant ook weer fijn. Ik had er natuurlijk langer in willen blijven en hem nog trotser willen maken, maar ik was ook wel weer blij om hem te zien.”
Persoonsverwisseling
Tijdens het bijkletsen stapten de twee op een scooter, Sayed reed, terwijl hij nog helemaal geen rijbewijs heeft.. Ze werden langs de kant gezet. “Sayed zei toen tegen mij: ‘Hey Yousri, jij hebt mijn rijbewijs in je tas zitten toch?’ Toen pakte ik mijn rijbewijs en gaf die aan hem”, lacht Yousri. “Ik weet niet of we ermee wegkwamen omdat de politieagent ons kende van Love Island, maar we mochten in ieder geval doorrijden. Daarna zei Sayed dat ‘ie nu toch echt wel z’n rijbewijs een keer moest gaan halen.” Tot slot vertellen de twins dat ze beiden Lennert en Fé als dé winnaars van het seizoen zien.
➡ Niets missen van Love Island? Volg deze Love Island Facebook-groep!
@yousaytwins #brolove #loveyou #yousaytwins ♬ original sound – CALL ME CECE💕
