Sonny heeft in een interview met Lotte van Love Island toegegeven dat het niet goed met hem ging toen hij terug was in Nederland na zijn Temptation Island-avontuur. De normaal altijd positieve jongeman zag hoe zijn relatie met Jaydi volledig de mist in liep op Temptation Island. Uiteindelijk had hij een vakantie nodig om weer tot rust te komen.
Curaçao
Sonny werd thuis in Nederland paranoïde. Hij is zelfs naar een telefoonwinkel gegaan om te controleren of er geen volg-app op zijn telefoon was geïnstalleerd. “Toen heeft mijn beste vriend gezegd: ‘Kom Son, we gaan naar Curaçao’. Toen ben ik een maand naar Curaçao geweest om mezelf te vinden. Binnen twee à drie weken was ik alweer weg omdat het niet goed met mij ging.”
“Daar ben ik erachter gekomen dat het vrijgezelle leven leuker is dan in een relatie zitten. Ik heb meerdere meiden die ik zie en ik hoef absoluut geen relatie en daar ben ik heel duidelijk in. Ik ben me zeker aan het vermaken. Het leven valt niet stil”, vervolgde Sonny.
Bekijk het complete interview van Lotte met Sonny
https://www.youtube.com/watch?v=RB6jb9P6Zzk
