In The Bachelorette zien we enkele bekende koppies voorbij komen. Zo is Jordy de zoon van Alexandra uit Utopia, én de achterneef van Sylvana Simons. Dan hebben we nog Ritchie die al eens te zien was in First Dates, en mogelijk komt ook Jethro je bekend voor.
Jethro uit The Bachelorette is een veelbelovende DJ
Hij is namelijk één van de vaste DJ’s in de bekende Club Escape in Amsterdam. Jethro is geboren in Zandvoort, maar timmert dus aardig aan de weg betreft zijn carrière in de hoofdstad van ons land. Dat meldt Cosmopolitan.
In The Bachelorette maakt Jethro ook een goede indruk; zijn lieve karakter valt goed in de smaak bij Gaby Blaaser. “Jij geeft mij een heel fijn gevoel. Van warmte, verbondenheid, en vertrouwen. Bij jou kan ik echt helemaal mezelf zijn. En dat is wat ik zoek in een relatie. Op jou kan ik leunen, wat er ook gebeurt”, zei de blondine al tegen hem. Dat klinkt dus hoopgevend!
