In Love Island was de eerste challenge die de deelnemers gingen spelen de ‘Sliding in DM-game’. Er werden behoorlijk pikante of zelfs vervelende geheim onthuld.
Al vanaf zijn twaalfde druk in de weer
Zo gaf Remco toe dat hij in zijn leven al meer dan 130 bedpartners heeft gehad. In Het Thuisfront krijgen we te zien hoe de familie van Remco reageert op die onthulling: ze schrikken wel even, maar lijken er verder slechts om te kunnen lachen.
“Hij wordt dus ook de player van het stel”, klinkt het bijvoorbeeld. Zijn moeder stelt voor dat Remco ‘maar moet zeggen dat het een grapje was’, maar zijn neef vindt het niet een heel gek aantal: “Want hij is al seksueel actief vanaf zijn twaalfde. En ik moet dat allemaal maar horen, hè!”

Houdoe!
Ook de familie van bombshell Fabiënne hoort het fragment aan. Haar broer Charles wordt er niet vrolijk van: “Ik snap niet dat als je al 130 bedpartners hebt gehad, dat je dat dan ook nog gaat vertellen. Als ik hem was zou ik gewoon zeggen 4, of zo.”
En hun moeder is het daarmee eens: “130? Ik zou zeggen: houdoe!” Op het moment dat Fabiënne haar keuze voor Remco bekendmaakt, reageert broer Charles dan ook gelijk vol onbegrip en ietwat geïrriteerd: “Nee! 130 plus…”
