In Temptation Island 2020 zien we hoe verleidster Cheyenne de Vos met name bij deelnemer Karim haar kans waagt, maar de blondine verloor na de opnames van de serie haar hart reeds aan iemand anders.
Temptation-verleidster Cheyenne onthult: “Ik ben dolverliefd!”
“Net voor het virus in ons land uitbrak, heb ik met een jongen afgesproken. En ook al is dit een moeilijke periode, ik zie hem nog steeds. Onze dates zijn dus niet enkel virtueel. En ja, het gaat vrij goed tussen ons. Ik besteed veel tijd met hem. Want ja, love is in the air, hé. Meer zelfs: ik ben dolverliefd”, erkent Cheyenne in gesprek met Het Laatste Nieuws.
“Ik krijg ook de vraag of ik nog single ben. Nee, dus. Nu, ik probeer sowieso op zoveel mogelijk berichten te antwoorden. Ik heb niet altijd een perfect antwoord klaar, maar ik wil mijn fans zoveel mogelijk helpen. Want hoe je het ook draait of keert: veel meisjes kijken door ‘Temptation Island’ naar mij op, en dat maakt mij gelukkig”, aldus Cheyenne tot slot.
Het complete interview met de verleidster is hier te lezen.