Monica Geuze is de presentatrice van Temptation Island: Love or Leave, waar het doorgaans stikt van het ‘plastic’. Zelf is ze ook niet meer helemaal puur natuur. In haar meest recente vlog vertelt de 27-jarige beauty wat ze allemaal aan haar uiterlijk heeft laten doen, in de loop der jaren.
Niet zo puur natuur
“Ik wilde even het één en ander bespreken en wat openheid geven. Het voelde niet goed om het er niet over te hebben, omdat ik er wel transparant over wil zijn. Ik ben vorige week naar Jani geweest, een cosmetisch arts”, begint Monica. “Maar het is niet zo dat ik daar iedere week kom en aan mezelf laat sleutelen. Ik heb weleens eerder fillers gebruikt en die heb ik ook weer laten verwijderen. Sowieso die uit mijn lippen heb ik laten verwijderen. En ik heb ooit mijn jukbeenderen en kaaklijn laten doen”, somt ze op. En het gaat verder: “Ik heb ook een klein beetje filler in mijn neus gehad. Maar dit is allemaal een aantal jaar geleden en fillers lossen vanzelf op, dus op een gegeven moment gaat dat weer weg.”
Stevige waslijst
Ook van botox is ze niet vies. “Ik doe dus ook vaak een botoxtreatment in mijn oksels. Vooral als de zomer eraan komt vind ik het gewoon vervelend dat je bepaalde kleding niet aan kan als je transpireert. En ik laat ook weleens mijn fronsrimpel met botox behandelen, waardoor je dus niet boos kan kijken en die rimpel niet extra gaat stimuleren.” Onlangs bezocht ze de arts opnieuw voor een ingreep(je); ze ‘kon het niet laten’ toen ze er eenmaal was. “Dus ik heb fillers in mijn jukbeenderen en in mijn kaaklijn gedaan. En ik ben er eigenlijk wel tevreden over. Het is echt minimaal gedaan.” Ze haast zich wel te zeggen dat ze het absoluut niet aanbeveelt. “Ik zou letterlijk niemand aanraden om het te doen. Maar ik voelde mij er prettiger bij en ik dacht: ik wil het wel gewoon doen.”
➡ Niets missen van Temptation Island? Volg deze Temptation Island Facebook-groep!
Dit bericht op Instagram bekijken
