Het huidige seizoen van Married at First Sight is er één vol hoogte- en dieptepunten. Redactrice Patricia Cortie van De Telegraaf gaat in haar analyse van deze week vooral los over de ‘mismatch’ Jan en Birgitte.
Totale mismatch
Patricia krijgt op gegeven moment zelfs medelijden met Jan, zo schrijft ze. “Jan klapt helemaal dicht tijdens de ceremonie. Het wordt met de seconde pijnlijker. De blikken die hij toegeworpen krijgt van Birgittes ’posse’. De trouwambtenaar van dienst die hem een beetje aan zijn lot lijkt over te laten als hij wacht op zijn bruid(je). Wat de bruidegom niet weet, is dat hij eigenlijk al met 1 – 0 achter staat, onder meer omdat vriendinnen van zijn aanstaande al vol overtuiging hebben geroepen dat ’er altijd een kans is dat ze nee gaat zeggen’ en dat het ’niks wordt’.” Het gaat van kwaad tot erger, vindt Patricia. Gelukkig toonde Birgitte zich van haar beste kant en steunde ze Jan. “Na de stroef verlopen plechtigheid doen ze een drankje en noemen het zelf wel een leuke metsj. De experts zijn minder in hun sas, als ze een en ander proberen te duiden. ’Een ruwe diamant’, wordt voorzichtig gezegd over Jan, maar al snel klinkt het: ’gewoon een hork’. Nou ja zeg. Tv-kijkend Nederland vindt het al totaal geen geloofwaardige match, maar jullie hebben ze toch samen gebracht?”
‘Voor de bus gegooid’
Patricia trekt dan ook een pijnlijke conclusie en sneert naar de makers/experts van MAFS: “Nadat Arjan dit seizoen het al zwaar te verduren kreeg – tot doodsbedreigingen aan toe – kunnen wij ons niet aan de indruk onttrekken dat er wéér een kandidaat voor de bus wordt gegooid. Dat zal natuurlijk niet met opzet zijn, maar, zoals wij al eerder schreven, na Henkie en Wenkie waren de makers toch zo geschrokken van de reacties? Nou ja, we zullen zien. Wie weet herpakt Jan zich en is hij ontzettend hoffelijk, of blijkt Birgitte enorm gecharmeerd van hem. ’Hork’ of niet..”
➡ Niets missen van Married at First Sight? Volg deze MAFS groep op Facebook!
Dit bericht op Instagram bekijken
