Monique komt weer met een opmerkelijke onthulling over Denise. De moeder van Mike gooide Denise in de aflevering van De Hanslers: Van de Piste naar de Playa van maandagavond op straat. Denise kon onderdak vinden in een caravan, waar ze doodsangsten uitsloeg. Nu vertelt Monique aan Shownieuws dat ze de afgelopen maanden nog contact had met Denise.
Contact behouden
In een interview vertelt Monique nu dat ze na de breuk tussen Mike en Denise contact heeft behouden met Denise. “We hadden nog goed contact, maar door al die toestanden nou op televisie. Dan is het eventjes gewoon op. Voor mij wel.” Dat zou dus betekenen dat het contact pas verbroken is nadat de aflevering van maandagavond is uitgezonden.
Ik ben niet zo
Ook benadrukt Monique nog maar eens dat zij zichzelf niet herkent op tv. “Weet je, ik heb het ook allemaal van tevoren niet gezien. Sommige dingen heb ik niet gezien. Dan krijg je dat ook allemaal ineens te zien en dan denk ik ook wel eens: Ben ik dit? Ik ben zo eigenlijk helemaal niet.”
