Hoe gaat het nu met Denise van der Laan? Ze speelde een hoofdrol in achtereenvolgens Winter Vol Liefde én, als gevolg daarvan, De Hanslers, maar we weten allemaal hoe dat eindigde. Haar relatie met Mike Hansler ging uit en ‘Mama Mo’ (Monique Hansler) speelde daar toch wel een grote rol in.
Denise van der Laan op zoek naar huis in Spanje
Op de Instagram-pagina van Denise valt de volgende quote te lezen: “Soms schudt het leven je even flink door elkaar. Plannen veranderen, richting vervaagt. Maar stilstaan, dat doe ik niet.” En in gesprek met de LINDA onthult de voormalige ‘realityster’ dat ze haar leven behoorlijk omgegooid heeft na haar televisieavonturen.
“Sinds ik vorig najaar in Spanje ijskoud de deur uit ben gezet door Monique Hansler, de moeder van mijn ex Mike – heel Nederland heeft het mee mogen maken – is er veel gebeurd in mijn leven”, zegt Van der Laan allereerst. “Maar ik laat me niet op m’n kop zitten. Ik ben een levensgenieter en…” Ze blijkt een behoorlijk ‘life-changing’ beslissing te hebben genomen… “op zoek naar een leuk huisje voor mezelf in de buurt van Moraira.”
Spanje heeft een speciaal plekje in haar hart veroverd. Wat vindt ze zo mooi aan het land? “Alles. Het weer, de mensen, het eten. Ik heb er zo veel nieuwe vrienden en vriendinnen gevonden, ik wil me hier wel een groot deel van het jaar settelen.” Dat heeft óók met haar favoriete gerecht te maken: “Paella. Ze maken het in elk restaurant weer net even anders, maar de ingrediënten zijn eigenlijk altijd rijst, zeevruchten en schaaldieren, kip, chorizo en groenten.”
“Laat ons dan ook met rust en stop gewoon met narigheid over ons te vertellen”
Een paar maanden geleden had Mike nog een boodschap voor Denise: “Ik gun haar alle liefde en geluk in de toekomst. Maar ja, laat ons dan ook met rust en stop gewoon met narigheid over ons te vertellen. De laatste tijd ben ik helemaal niet in de media verschenen, wat een bewuste keuze was, en zij heeft dat wel gedaan. Dat is haar keuze. Maar ik zeg altijd: wat geweest is, is geweest. Ze weet zelf hoe het eraan toe is gegaan allemaal. En dat is niet zoals het op tv is weergegeven.”
