Na drukke dagen door zijn winst in De Bondgenoten is het inmiddels rustig rondom Thomas. Zijn geliefde Chess is nog altijd in de loods en het is wachten tot de twee weer bij elkaar komen. Boze tongen beweren dat het wel eens snel gedaan kan zijn als de twee samen verder gaan buiten de loods. Mercedes ziet dat anders.
Is het wel klaar
Ze stapte opnieuw in bij Nick Eshuis voor een nieuwe MacDate met Nick en daarin had ze een duidelijke mening over alles dat Chess over zich heen heeft gekregen. “Chess is echt een hele lieve meid, die heeft gewoon veel meegemaakt. Het vreemdgaan kan niet, punt. Alleen op een gegeven moment is het wel klaar.”
Hij wacht gewoon
Toen Mercedes met Salar belde kwam Thomas ook kortstondig in beeld en kon daardoor zwaaien naar Chess. “Thomas vroeg al of hij ook even in beeld mocht om te zeggen.” Mercedes vreesde er gezeur mee te krijgen, maar dat was niet het geval. En over de toekomst van Thomas en Chess is ze helder. “Hij wacht gewoon op haar, hij is smoorverliefd.”
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
