Deveny is op zijn zachtst gezegd erg veelbesproken na de eerste reeks afleveringen van Married at First Sight. Veel kijkers irriteren zich aan haar houding jegens echtgenoot Feyyaz.
Deveny
En ook bij de matchmakers heeft ze nog niet al te veel punten weten te scoren. In de eerste aflevering hoorden we de experts al voorzichtig zeggen dat Deveny ‘een prinsesje is, en ook zo behandeld wil worden’. In de episode die vandaag op Videoland is verschenen schrok gedragspsycholoog Patrick van Veen van wat hij hoorde.
Misofonie
Deveny vertelde namelijk tijdens een etentje aan Brian over haar misofonie: ze kan niet tegen eetgeluiden van anderen. Het is zelfs zo erg dat ze thuis apart van haar gezinsleden eet. Tijdens haar bruiloft met Feyyaz was het ook één van de dingen waar ze hem als eerst op wees: eet voorzichtig.
Expert Van Veen ‘ergert zich aan haar’
En dat frustreert Van Veen, want hij vertelt dat Deveny in haar aanmeldingsprofiel helemaal niets gezegd heeft over haar misofonie. “Dan ben ik nu wel benieuwd: wat heeft ze allemaal nog meer niet gezegd?”, vraagt Van Veen zich af.. Als de andere experts uitleggen dat ‘Deveny zich snel ergert aan dingetjes’, is Van Veen ook kraakhelder: “Nou, ik erger me nu ook wel aan háár. Ze had dit moeten aangeven, want dit soort dingetjes zijn heel belangrijk in een relatie.”
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!
