De ‘niks’ van Linda bij het koppelsdiner bij Married at First Sight maakt veel los, zo ook bij Patrick Martens en Eline de Ruig. In hun dagelijkse podcast Patrick & Eline hebben ze geen goed woord over voor het gedrag van Linda. En hebben daarbij te doen met Anton.
Vermorzelt hem
“Waarom zou je als iemand al op de grond ligt nog natrappen”, opent Patrick. Eline heeft het met ongeloof bekeken. “Ze vermorzelt hem helemaal en heeft nul zelfreflectie. Wanneer Carlo een vraagt stelt wat zij heeft gedaan begint ze gelijk over Anton. Linda vindt dat ze alles geweldig heeft gedaan…”
Anton krijgt alle schuld
Daarnaast krijgen de experts een compliment. “Ik vind het goed dat Eveline zegt dat Linda hier een doodsteek uitdeelt. Net zoals dat Linda zegt ‘ik wil een man die’, een uitspraak waar de experts heel verbaasd over zijn.” En alsof dat nog niet genoeg was kreeg Anton daarna alle schuld. “Halllo, Anton heeft zich super hard ingespannen. En nu wordt hij voor de bus gegooid dat hij dingen niet goed heeft gedaan.”
Naar zichzelf kijken
Anton was juist degene met die een workshop organiseerde en heeft gekookt. “Wat heeft Linda georganiseerd?” “Niks!”, vindt Patrick. “Ze is al afgehaakt bij het huwelijk en nu schuift ze alles af op hem.” Eline: “Het zou haar zo sieren als ze naar zichzelf zou kijken. Maar dat kan ze niet.”
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!
