Op woensdag 9 februari begint in België het nieuwe seizoen van De Bachelor, met Fabrizio Tzinaridis als hoofdrolspeler. De Griekse tattookoning heeft reeds een turbulent liefdesleven achter de rug.
‘Kort lontje’
Zo ging hij zoals bekend lange tijd met Pommeline, maar later heeft hij ook nog gedated met Love Island NL-ster Lisa Moerman. Dat liep helaas niet al te best af. Tijdens een Question- and Answersessie wordt aan het knappe model gevraagd of ze nog contact met Fabrizio heeft, maar dat is zeker niet het geval. “Blijkbaar ben ik opnieuw geblokkeerd, dus ik veronderstel van niet. Haha”, reageert Lisa. “Ik sprak hem dagelijks, maar hij heeft een kort lontje..”
Korte fling
In januari 2021 bevestigde Lisa nog dat ze met Fabrizio datete. Ze spraken af in Gent, wat ‘heel tof was want ze voelden zich goed bij elkaar’. “Het was onze eerste date. Maar Fabrizio is een toffe jongen. Ik sluit zeker niet uit dat het méér wordt”, zei ze toen. Helaas bleek al snel het tegendeel.
Lees ook: Hoe kan ik de Belgische De Bachelor met Fabrizio kijken in Nederland?
Dit bericht op Instagram bekijken
