Hoe kijk je Boer zoekt Vrouw België in Nederland? De Nederlandse versie van Boer zoekt Vrouw kijk je gewoon op het open net, of kijk je terug via NPO Start, maar wat als je genoeg hebt van Yvon Jaspers en meer zin hebt om Belgische boeren te volgen? Waar kun je dan terecht? In dit artikel beantwoorden wij die vraag!
Boer zkt Vrouw
Allereerst: in België heet Boer zoekt Vrouw niet ‘Boer zoekt Vrouw’ maar ‘Boer zkt Vrouw’, omdat ze in Vlaanderen blijkbaar een hekel hebben aan klinkers. Hoe dan ook: in België verscheen Boer zkt Vrouw voor het eerst op de televisie in maart 2004 en het eerste seizoen liep tot de maand mei van dit jaar. Dina Tersago werd aangesteld als presentatrice, de Vlaamse versie van Yvon Jaspers, en verzorgt dat klusje anno 2024 nog stééds. Ook in Vlaanderen was Boer zoekt Vrouw een enorme hit en van 2004 tot en met 2014 werden er tien seizoenen gemaakt, met allerlei sub-onderwerpen (denk aan: bezoekjes aan het buitenland). Toen was de koek echter even op.
Comeback
In 2018 keerde het programma echter terug op televisie, nog altijd bij de commerciële zender VTM. An Lemmens werd aan de show toegevoegd als co-presentatrice, al verdween deze Belgische bekendheid na seizoen 13 al weer van het toneel. In 2024 zijn we aanbeland bij seizoen 16 van Boer zkt Vrouw, seizoen 6 sinds de wederopstanding.
Hoe kijk je Boer zoekt Vrouw België in Nederland?
Jij wilt echter weten: wáár kan ik de afleveringen van de Belgische versie van Boer zoekt Vrouw nou precies kijken? Het antwoord is niet eenduidig. De afgelopen paar seizoenen (alsmede het seizoen dat nu loopt) zijn namelijk te checken via VTM Go, de ‘terugkijkdienst’ van VTM. Dan hebben we het dus over de seizoenen 14, 15 en 16, of volgende nieuwe telling: 4, 5 en 6. Dat kan overigens helemaal gratis: het enige wat je moet doen is een accountje aanmaken en gaan met die banaan. Of met die trekker!
➡ Niets missen? Word dan ook lid van de Boer zoekt Vrouw Facebook-groep!