Het huwelijk tussen Danique en Kyle is geklapt, al lijkt dit al weken het geval te zijn. Tijdens het koppelsweekend ging het helemaal mis, maar in de ogen van Eline de Ruig ging het daarvoor mis. Dit vertelt ze in de podcast Patrick & Eline.
Laten stranden
Want er was even geen contact. “Ze heeft afgesproken rust te nemen omdat Kyle dat wil, maar iedereen weet dat het rust is om het daarna te laten stranden. Ze doet het om het een kans te geven, maar hier tekent ze haar doodvonnis mee.” Want eenmaal tijdens het weekend was het heel snel gedaan. En zeker na weer een moeilijk gesprek.
Zo’n raar verhaal
Daar kreeg De Ruig het idee dat Kyle de tijd en rust had benut om iets te verzinnen. “Ik blijf het moeilijk vinden dat Kyle zo blijft zeggen dat hij het een kans heeft gegeven. Hij vindt ook dat er weinig interesse van Danique was geweest tijdens de bruiloft naar zijn familie. Gaat hij hier een reden verzinnen? Ik vind dit zo’n raar verhaal.” Patrick Martens is nog duidelijker. “Ik vind dit verhaal echt bullshit.”
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!
