Lynn Raymakers zorgde voor nogal wat ophef in Ex on the Beach. Regelmatig vocht ze Nick, of anders wel Romée, de tent uit. Op Instagram blikt de blondine terug op haar tijd in de villa.
‘Rustiger dan op tv’
Ze claimt: “In tegenstelling tot Ex on the Beach ben ik best rustig en niet zo gemeen als dat ik lijk op tv. Vaak als er iets aan de hand is spreek ik het een op een uit met diegene. Ik hou helemaal niet van drama, maar drama wil nog wel eens van mij houden.”
Zelfvertrouwen
Lynn legt verder uit dat je stevig in je schoenen moet staan om succesvol mee te kunnen doen aan EOTB. “Het is intensief en mentaal slopend. Het zijn lange dagen met veel prikkels en activiteiten. Daarbij krijg je het tijdens en na de uitzendingen ook heel druk.” Desondanks ‘mogen haar exen haar best opgeven voor het volgende seizoen’, lacht Lynn. Staat genoteerd!
➡ Niets missen van Ex on the Beach Double Dutch? Volg deze Ex on the Beach groep!
