Madelon, Yamie-Lee, Suus, Carolien, Anna en Jasmijn reizen voor Bram af naar Zweden om te zien of er liefde kan ontstaat in B&B Vol Liefde. In Heimdalls Gards, zoals de B&B van Bram heet, heeft hij het prima voor elkaar. Hij heeft een plek van rust, natuur en permacultuur samengebracht op één boerderij. Ondanks dat Bram het uitstekend naar zijn zin heeft in Zweden mist hij wel wat menselijk contact. Daar kan Madelon, Yamie-Lee, Suus of Carolien in B&B Vol Liefde misschien wel verandering in brengen.
Madelon voor Bram in B&B Vol Liefde
Madelon is de eerste dame die voor Bram is afgereisd naar Zweden in B&B Vol Liefde. Ze is 32 jaar oud en in het dagelijks leven werkzaam als keukenontwerpster. Toen ze de oproep van Bram zag, was ze eigenlijk meteen onder de indruk. “Ik denk dat Bram een heel eigenzinnige jongen is. Die vooral heel erg zijn eigen ding doet en dat vind ik super leuk en dan vooral in dit fantastisch mooie Zweden met zijn eigen boerderij en zijn hond.”
Zelf zou ze ook wel overstaan voor een verhuizing naar Zweden. “Ik zou best wel naar Zweden willen emigreren. Ik vind Zweden een fantastisch land. Het is niet een land waar ik niet naartoe zou willen. Ik vind het juist heel erg mooi en ook rustig en misschien is dat ook wel iets waar ik aan toe ben, rust”, gaat ze verder.
Niet altijd makkelijk
Tot op heden was het leven van Madelon zeker niet altijd makkelijk. Ze komt uit een zware en moeilijke periode. Ongeveer 5,5 jaar geleden moet ze namelijk afscheid nemen van haar broertje die bij een auto-ongeluk overleed. “Dus ik heb de dood van vrij dichtbij meegemaakt. Je kunt vervolgens of heel erg verdrietig erover zijn, natuurlijk ben ik dat ook geweest. Maar je kunt het daarna ook ombuigen en alles uit het leven halen wat erin zit. En dat is wat ik met dit avontuur probeer aan te gaan.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep
Yamie-Lee reist af naar Zweden voor Bram
Yamie-Lee reist voor Bram af naar Zweden. Ze is 33 jaar en een echte dierenliefhebber. Ze is dan ook niet voor niets de trotse eigenaar van een hondenuitlaatservice. Toen de uit IJmuiden afkomstig Yamie-Lee een video van Bram voorbij zag komen, voelde ze al meteen een klein kriebeltje. Ze besloot dan ook mee te doen aan B&B Vol Liefde. “Ik vind het heel tof dat Bram een boerderij heeft en daar lekker woont en daar een B&B van heeft gemaakt. En dat hij ook bezig is met dieren, want ik vond het heel bijzonder hoe liefdevol hij met zijn dieren omgaat”, vertelt ze.
Yamie-Lee vindt het vooral fijn dat Bram anders is dan de meeste mensen. “Ik vind het heel leuk als een man een beetje apart durft te zijn. Niet standaard negen in een dozijn man, maar net dat tikkeltje anders en dat heeft Bram. Mijn ideale man is vooral lief, kent zichzelf goed, weet wat zijn valkuilen zijn en weet waar hij goed in is en durft ook dieper te gaan in zijn gedachten.”
Relatie met een man
Yamie-Lee valt op zowel mannen als vrouwen, maar zou het fijn vinden als het met Bram zou werken. “Ik heb verschillende relaties gehad, zowel mannen als vrouwen. Mijn vorige relatie was met een vrouw, dus nu ga ik het weer met een man proberen.” Of dat met Bram in B&B Vol Liefde gaat lukken, moet nog blijken.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep
Piepjonge Suus voor Bram in B&B Vol Liefde
De piepjonge Suus is voor Bram afgereisd naar Zweden. Ze is slechts 21 jaar oud en staat te popelen om Bram te ontmoeten. In het dagelijks leven werkt ze als kok. Samen met haar moeder zag ze de oproep van Bram voorbij komen. “Toen dacht ik: Wauw, dit is echt supertof. Ik ben nog nooit in Zweden geweest, maar ik vind de natuur en omgeving hier super tof. En lekker buiten in de openlucht vind ik heel nice. Ik had eerst een levensmotto en dat is: Je bent jong en je wil wat. Nu ben ik erachter gekomen naarmate ik wat ouder word, is dat ik lekker vroeg naar bed gaan en vroeg op veel interessanter vind dan elke dag een kater hebben.”
Als Suus niet aan het werk is, is ze graag aan het skaten, surfen of snowboarden. Haar droom is om onafhankelijk te leven op een boerderij en dat lukt misschien wel bij Bram. “Toen ik Bram zag, was ik super stoked (opgewonden). Het enige dingetje was wel de leeftijd. In mijn ogen maakt leeftijd niks uit, maar het ligt er natuurlijk wel aan hoe hij in het leven staat. Daarom ben ik hier, we gaan het gewoon lekker ondervinden en we zien wel waar we stranden.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep
Carolien doet mee aan B&B Vol Liefde
De 35-jarige Carolien wekt als diëtist, maar zou dat zo inruilen als ze in Zweden een nieuw bestaan kan opbouwen. De reislustige dame is inmiddels alweer anderhalf jaar vrijgezel en klaar voor een nieuwe relatie. “Wat ik hier in Zweden hoop te vinden, is natuurlijk de liefde. Ik ben wel op zoek naar een relatie. Ik zou het wel leuk vinden om samen met iemand een relatie op te bouwen en misschien ook wel in het bedrijf te werken.”
Mocht het met Bram goed bevallen, dan is Carolien zelfs bereid haar zelfgebouwde off-grid tinyhouse in Boxtel in te ruilen voor Zweden. “Wat me leuk lijkt aan Bram, is hij heeft natuurlijk de stap gemaakt om hier naar Zweden te verhuizen, dat vind ik heel tof en ook wat hij doet. Ik vind zijn lange haar heel mooi. ik vind mannen met lang haar sowieso heel mooi. Het is niet het belangrijkste, maar ik vind het leuk als een man lekker zichzelf is. Als hij zich nonchalant kleedt, niet te netjes, dat trekt mij wel aan aan iemand”, aldus Carolien. En op het eerste oog is ook Bram onder de indruk, want hij noemt haar een ‘leuke verschijning’.
➡️ Lees ook: Zijn Bram en Carolien uit B&B Vol Liefde nog samen?
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep
Anna uit Zweden doet poging voor Bram
Anna uit Zweden verruilt het noorden even in om in het zuiden op zoek te gaan naar de liefde. Ze is 32 jaar en vertrok drie jaar geleden naar een festival in Zweden. Ze keerde echter nooit meer terug naar Nederland en woont nu op twaalf uur rijden van Bram vandaan. Toen ze zijn oproep onder ogen kreeg, viel ze voor hem en zijn primitieve levensstijl. De freelancer in de ouderenzorg en aardbeienplukker gaat nu dan ook het avontuur aan.
“Ik houd er gewoon van om in connectie te zijn met de natuur”, legt Anna uit. “Ik slaap het liefste buiten. Ik leef heel erg met de seizoenen op dit moment. In de winter ben ik een beer, dan beeld ik dat ook echt in, ik lig dan ook echt onder een dekentje, ik beweeg niet zoveel en eet ook heel anders. In de lente zie ik me meer als de bomen en de planten, want het komt allemaal tot leven. Ik heb niet echt een standaard routine, ik heb geen vaste baan en geen hobby’s die elk seizoen hetzelfde zijn.” De komende tijd moet blijken of dat matcht met Bram in B&B Vol Liefde.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep
De Duitse Jasmijn in B&B Vol Liefde
De Duitse Jasmijn is de laatste dame die voor Bram meedoet aan B&B Vol Liefde. Ze is 24 jaar oud en woont tegenwoordig in Nijmegen. Jasmijn is psycholoog in opleiding en is daarnaast graag bezig met paaldansen. “Ik doe dat sinds twee jaartjes ongeveer en ik ben nu eindelijk een leveltje omhoog geklommen. Dus daar besteed ik veel tijd aan. Daarnaast houd ik van yoga en fietsen en wandelen, dus ik ben ook graag veel buiten.”
Jasmijn is inmiddels alweer een half jaartje vrijgezel. Daarvoor had ze een relatie van twee jaar. Nu is ze weer toe aan een leuke man aan haar zijde. “Ik had wat wilde haren toen ik jonger was, maar nu voel ik me gesetteld en klaar voor een wat rustiger leven en een partner aan mijn zijde. Ik heb zelf een heel druk leven en ik merk dat ik wat meer behoefte heb om wat meer naar mezelf te komen. Wat meer met de natuur en duurzaamheid bezig te zijn. Dan lijkt Bram me een leuk mens aan mijn zijde om dat samen mee te houden.”