Diederik en Anouk hebben naar elkaar uitgesproken dat er toch meer speelt dan een vriendschap. De twee hebben elkaar verteld dat er sprake is van gevoelens en in de aflevering van woensdagavond gaat het stel voor het eerst een stapje verder. Diederik legt Anouk daarbij haarfijn uit wat hij het liefste zou willen.
Vasthouden
Diederik vertelt Anouk dat de manier waarop ze inmiddels met elkaar omgaan niet meer overeenkomt met de status die ze er zelf aan geven. “Het zit voor mij nu op een punt dat ik denk: we zijn nu al zolang samen, we zijn iedere dag samen, we zijn 24/7 samen. Wat ik zeg, af en toe hoe wij naar elkaar kijken lijken wij net een verliefd stelletje en dat klopt in mijn hoofd helemaal niet met hoe wij ons gedragen. Ik wil gewoon naast je zitten, gewoon jou vasthouden”, vertelt hij.
Proberen
Anouk lijkt daar wel oren naar te hebben. “Laten we het gewoon proberen en dan komt het vanzelf wel”, reageert ze. Wanneer Diederik vraagt wat ze daarmee precies bedoelt, maakt ze duidelijk dat ze doelt op de behoeftes die hij zojuist benoemde.
Een grapje
Diederik grijpt die opening meteen aan en maakt duidelijk dat hij ook het bed wel met Anouk zou willen delen. “Waar gaan we beginnen? Jij zegt: ‘Laten we het proberen met de behoeftes die jij nu hebt'”, reageert hij. Anouk lacht: “Jij bent me er één.”, waarop Diederik er lachend een grapje van maakt: “Nee oké grapje.”
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
