Fred doet mee aan B&B Vol Liefde vanaf Bonaire. B&B Vol Liefde loopt natuurlijk al wat jaartjes, maar voor het allereerst vertrekt het programma in het aankomende seizoen naar de ABC-eilanden (Aruba, Bonaire en Curaçao). Op Bonaire wordt Fred Ros bezocht, een 67-jarige kunstenaar die zijn geld verdient door gerookte kip te verkopen.
Fred Ros in B&B Vol Liefde
Fred baat op het eiland drie gastenverblijven uit onder de noemer Art B&B Bonaire: Voormalig Atelier – Studio met zeezicht en veranda, Panorama Apartment – 360° uitzicht over het eiland én Juweel Atelier – Charmante studio aan het water. Naar verluidt ‘komt het voor dat gasten urenlang staan te kijken hoe Ros creatief bezig is.”
De diverse verblijfstypen zijn allemaal te boeken op deze website, waarop we verder lezen: “Fred Ros is een bevlogen beeldend kunstenaar wiens werk barst van kleur, eigenzinnigheid en een diepgewortelde passie voor creatie. Bekend om zijn schilderkunst en ambitieuze kunstprojecten, zoals de iconische Trippin Tuna, een reizende stalen tonijn die symbool staat voor zijn band met Bonaire en de Cariben, combineert hij technische vaardigheid met een vrije, expressieve stijl.”
“Freds werk weerspiegelt niet alleen zijn reizen en ervaringen op Bonaire en in Nederland, maar ook een warme, gastvrije ziel die mensen raakt”, gaat men verder. “Of het nu gaat om zijn schilderijen vol beweging en emotie, of zijn betrokkenheid bij de lokale kunstscene: Fred Ros is een artiest die leven en kunst naadloos verweeft.”
Wat kost een overnachting bij B&B Vol Liefde-Fred op Bonaire?
Een weekje in ‘Juweel Atelier’ kost je $1,393, ‘Voormalig Atelier’ is ‘reeds volgeboekt’ en ‘Panorama Apartment’ komt binnenkort beschikbaar.
Fred verwacht veel van zijn deelname aan B&B Vol Liefde: “Ik denk dat er wel een of twee kandidaten uit komen, die ik anders nooit zou tegen zijn gekomen. Ik zoek een leuke vrouw die mij wel zou willen helpen met de B&B, maar het is absoluut geen noodzaak. Ik vind het ook heel leuk om mijn leven met haar leven te combineren.” Volgens B&B Vol Liefde-Fred vinden zijn gasten het het einde om hem aan het werk te zien, als kunstenaar: “Dat vinden ze leuker dan naar het strand te gaan.”
Overigens is Fred Ros behoorlijk ondernemend ingesteld, want hij runt óók nog een foodtruck, Koninklijke Kip Tukkie, waarmee hij drie keer per week plaatsneemt bij een lokale supermarkt. Daar verkoopt hij dan zijn ‘beroemde’ gerookte kip.
De vrouwen van Fred: Ceciel | Yvonne | Monique
Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!
Dit bericht op Instagram bekijken