Een gezellige dag is nog niet altijd een garantie voor verlenging. Dat blijkt tussen Marjolein en Chris. Want opeens is de koek op voor haar. Het gaat aan de andere kant van de villa een stuk gemoedelijker, terwijl Lau wel een bijzondere entree maakt.
De koek is op!
Marjolein en Chris lijken al heel snel een klik te hebben. Qua hobby’s hebben ze veel raakvlakken, ze lachen wat af en beginnen al snel wat dubbelzinnige opmerkingen te maken. Dat gaat zo verder tijdens een potje levensgroot dammen en ook in de hottub wordt het gezellig. Dat het nog een beetje blijft hangen komt vooral door het wat ongemakkelijke gekke gedrag van Chris, dat vooral zenuwen lijkt te zijn. Eenmaal in bed volgen er al wel wat voorzichtige zoentjes. Daar bleef het echter bij. Marjolein merkte dat er afstand kwam vanuit Chris en bij het ontbijt stelde ze wat scherpe vragen. Nee hij vond haar niet dik, wel fors. En ja hij voelde na wat twijfel wel aantrekkingskracht. Toch was het voor Marjolein reden om niet te verlengen: “De koek is eigenlijk wel op.”
Venlo snuffelt wat af
Aan de andere kant van de villa zitten twee inwoners van Venlo: Charena en Eelco. Zij tasten elkaar een stuk rustiger af, maar daardoor is het zeker niet minder gezellig. Ze koken samen en spelen ook een spelletje. Eelco is namelijk gamer en Fall Guys moet ook even door Charena worden getest. Zo hebben ze een ontzettend gezellige dag, waarbij er ook nog een kikker wordt gespot in de tuin. “Gelukkig staat je prins al naast je”, grapt Eelco. Zo wordt de dag rustig afgesloten in bed en is het de vraag of de tweede dag de vonken over gaan vliegen. Verlengen gaan ze in ieder geval wel.
Hella heeft het even niet gezien…
De 57-jarige Lau gaat niet meer de kroeg in en hoop daarom op Lang Leve de Liefde. Hij pakt gelijk uit met een rode loper voor de deur en de zestigjarige Hella loopt er blind overheen. Vorig jaar is ze haar partner verloren en is klaar voor een nieuwe start. En wil wel iemand die wat te vertellen heeft. Voor Hella binnen is, heeft Lau alvast een biertje weggetikt. En dat naast hem een levensgrote suikerspin machine. Toch slaagt Hella erin om ook deze totaal te missen, tot hij maar een suikerspinnetje voor haar gaat draaien.
➡ Niets missen van Lang Leve de Liefde? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!