Kijkers van De Bondgenoten waren in de aflevering van dinsdagavond getuigen van een Broedermoord 2.0. Nadat Roland eerst vond dat Salar een mes in zijn rug stak, is het nu andersom. Als Roland moet stemmen op welke kandidaat het meest behulpzaam is, kiest hij voor Dominique en dat valt Salar zwaar.
Broedermoord 2.0
Salar hoefde alle stemmen niet te hebben, maar het doet hem wel pijn dat hij die van Roland niet heeft. Na alles wat hij gedaan heeft voor zijn vriend na de verloren finale, voelt het niet goed dat Roland nu op iemand anders stemt. Salar is woest en laat dat aan Roland weten ook: “Als er één iemand behulpzaam voor je was, dan ben ik dat.”
Keiharde mening
Op X hebben kijkers een keiharde mening over de reactie van Salar. Op X schrijven ze: “Meneer Salar erg teleurgesteld dat hij maar één punt heeft gekregen, weet hij gelijk hoe de anderen over hem denken.”, “Broedermoord 2.0.” en: “Broedermoord! Jij hebt niet op ik gestemd.” Hieronder een greep uit de Tweets.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
Broedermoord 2.0 #debondgenoten
— Lisa (@lisaa_mm2) May 19, 2026
onbaatzuchtigheid, Salar weet je wat dat is?? #debondgenoten
— jose van appeven (@AppevenJose) May 19, 2026
Broedermoord 🤪 JIJ hebt niet op IK gestemd! #debondgenoten
— Patty (@patty83_patty) May 19, 2026
Broedermoord seizoen 2 #debondgenoten
— Jeffrey Visser (@Visser4Visser) May 19, 2026
Salar ging een paar dagen goed, en nu komt zijn kut gedrag weer naar boven. Grappenmaker #debondgenoten
— Lisanne 💕 (@LisanneKijktBB) May 19, 2026
Meneer Salar erg teleurgesteld hij maar 1 punt heeft gekregen, weet hij gelijk hoe de anderen over hem denken 😂, genieten dit .#debondgenoten
— Jeltephotograph (@JeltePhotograph) May 19, 2026
