Yvonne Coldeweijer bracht deze week het verhaal dat Bram (B&B Vol Liefde) Carolien nog gedumpt zou hebben op de dag dat ze eigenlijk naar Zweden zou verkassen – en daar ook al haar baan voor op had gezegd. Die baan kreeg de blondine niet meer terug. Bram reageert nu.
‘Totaal verzonnen’
“We hebben gebeld. Als ze ontslag heeft genomen, is dat zonder mijn weten geweest. Ze had tijdelijk verlof en er was sprake van een proefperiode, proefwonen, zoals ook meerdere keren is gezegd. Totaal verzonnen dus”, countert Bram.
Ook Esra reageert
“Wat vind je van het berichtje van Carolien, zoals zij gedumpt is?”, vraagt een volger tijdens een Q&A aan Esra, de huidige vriendin van Bram. “Ik ga er toch op reageren want de DM’s stromen binnen. Geloof wat je wil geloven in een wereld vol roddelkanalen…”
‘Move on’
Wel vindt Esra het ‘vervelend’ dat Carolien zoveel verdriet heeft (gehad). “Dat gun ik helemaal niemand! Alleen ken ik haar echt totaal niet dus houd ik me er liever buiten en hoop ik dat zij ook rust vindt.” Tot slot nog wel een klein sneertje van Esra: “Het is inmiddels al een aantal maanden geleden… Let’s move on shall we?”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
