Els is dankzij B&B Vol Liefde plots een bekend gezicht geworden in Nederland. En daar profiteert ze ook volop van door allerlei klussen en uitnodigingen aan te nemen. Ze heeft nu zo’n 180.000 volgers op Instagram en daar kan je ‘substantieel’ van leven, vertelde mediaspecialist Sander Pluijm al eens aan Veronica Superguide.
Levens veranderend
Pluijm meldt dat Els ‘een goede boterham kan eten’ van haar social mediakanalen. Superguide: “Els had weleens van de term influencer gehoord, maar nooit gedacht dat ze er zelf een zou worden. Het waren haar twee dochters die haar aanspoorden een account aan te maken. Het resultaat? Rode lopers, een eigen boek, talloze samenwerkingen, meedoen aan het populaire Jachtseizoen en de prijs voor Beste Realityster.”
Selectief in klussen
Els noemt het zelf ‘bizar’. “In het begin had ik een management, want ik snapte er helemaal niks van. Een klus moet bij me passen, anders werkt het niet en doe ik het ook niet. KLM past bijvoorbeeld bij me, omdat ik daar gewerkt heb. Maar als Ryanair naar me toe was gekomen, had ik nee gezegd.” Haar manager heeft Els inmiddels al weer opzij gezet, ze monteert nu ook zelf haar filmpjes. “Heel knullig, want ik ben er totaal niet handig in.” Mocht haar carrière als influencer abrupt stoppen… “Dan kijk ik terug op een heel mooie tijd en pak ik het gewone leven zo weer op.” Onlangs vertolkte Els nog een hoofdrol bij de verkiezing van Miss Universe.
Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!
