Het huwelijk van Anton en Linda kent nog geen heel vloeiend begin, zo erkent ook Anton zelf in een video op Instagram. Hij merkte op dat hij ‘in de friendzone kwam te zitten’, en volgens veel kijkers was dat dan eigenlijk nog de meest positieve positie denkbaar….
‘Niet helemaal soepel en vanzelf’
“Het was wel een heftig weekje, afgelopen week op tv. Jullie hebben allemaal het gesprek dat ik met Lennart ha kunnen zien. Ik liep een beetje tegen een muur op. Vermoeidheid, stukje onzekerheid. De eerste dagen van ons huwelijk gingen niet helemaal soepel en vanzelf. Ik was wel blij dat Lennart er was om ons weer een beetje op gang te helpen.”
‘We gaan verder’
Anton vervolgt: “Het is natuurlijk niet leuk om jezelf emotioneel op tv te zien, maar ook dat kan gebeuren in dit proces. Je loopt ook wel eens tegen moeilijke momenten aan, kan iedereen overkomen. Het was een mooi en eerlijk gesprek. Verder heb ik echt genoten van Cyprus. Je zult zien dat we volgende week weer verder gaan, leuke dingen gaan doen. Al kan ik natuurlijk nog niet te veel verklappen, daarvoor moeten jullie gaan kijken. Wordt zeker leuk”, aldus Anton tot slot.
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!
Dit bericht op Instagram bekijken
