Bern en Sasha werden bekend dankzij Een Jaar van je Leven. Bern eindigde net buiten het spreekwoordelijke podium, op een gedeelde vierde plek, Sasha greep net naast de 850.000 euro door in de finale te verliezen van Isaac. Maar gelukkig hebben ze elkaar nog.
Meet & Greet
Bovendien creëerden Bern en Sasha een behoorlijke fanschare met hun deelname. De deur voor een ontmoeting met de tortelduifjes is inmiddels wagenwijd opengezet, want ze gaan samen een Meet & Greet organiseren.
In Apeldoorn
Deze wordt gehouden op zondag 10 september in Café Lisa in Apeldoorn. Dit café is eigendom van de zus van Sasha. Sasha en Bern gaan er een soort presentatie houden, zullen met iedereen op de foto gaan en gaan ook alle prangende vragen uitgebreid beantwoorden. De Meet & Greet is van 10:30 uur tot 13:00 uur, tickets kosten 9.60 euro en zijn hier te bestellen.
Dit bericht op Instagram bekijken
De Bondgenoten
Nu Een Jaar van je Leven er op zit, kunnen we het vizier gaan richten op de opvolger van de spelshow: De Bondgenoten. In dezelfde loods, met een iets andere opzet. Over De Bondgenoten weten we al dat er 15 kandidaten de loods in gaan. Zij moeten aldaar koppels vormen en zullen strijden om maandelijks 100.000 euro tijdens spellen. Het koppel dat heeft gewonnen, wordt vervolgens juist elkaars tegenstander. Van bondgenoot tot vijand.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
