Joy is een van de kandidaten uit het derde seizoen van B&B Vol Liefde. De jongeman gaat vanuit het Spaanse Malaga op zoek naar een leuke vriendin. Vanaf Mount Joy zoekt hij in de eerste aflevering van seizoen 3 samen met zijn zus leuke kandidaten uit. Veel kijkers hadden meteen het idee dat zijn zus nogal bekend voorkwam en dat blijkt te kloppen. Joys zus is namelijk niemand minder dan Eva van de Ven van VTwonen en Het Blok.
Zus
Niet alleen Joy is straks voor heel Nederland een bekende, zijn zus Eva is dat al langer. Zij is namelijk een van de stylisten van vtwonen Weer verliefd op je Huis. Op Instagram postte ze een aantal maanden geleden nog vol trots een foto van haar met Joy online. “Mijn liefste broer van een andere vader”, schreef ze erbij. Dat is dan ook de reden dat de twee niet dezelfde achternaam dragen. Zo is het Joy van Swieten en Eva van de Ven.
Alles in één
Naast dat Van de Ven te zien is als een van de stylisten van vtwonen Weer verliefd op je huis heeft ze in het verleden nog veel meer gedaan. Zo was ze maar liefst 1 jaar setdresser bij onder meer GTST, Penoza en Sesamstraat. Ook was ze allround art medewerker voor commercials. In 2024 en 2025 is ze te zien als jurylid van Het Blok. Of Joy voor zijn B&B’s ook weleens gebruik maakt van de talenten van Eva is overigens niet bekend.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
