Inmiddels kennen we alle zeven koppels uit het zevende seizoen van Married at First Sight. Dat we geen 100% score gingen behalen was al wel duidelijk, en ook over het nieuwste koppel zijn er nu al zorgen.
‘Complete mismatch’
Eva van Riet, redactrice van De Telegraaf en tevens groot MAFS-fan, vertelt namelijk dat ze ‘het nu echt zeker weet: Jan en Birgitte zijn een complete mismatch’. “Ze zijn gewoon totaal elkaars types niet. Jan gaat voor het eerst in een trouwpak. Tot dusver kende hij alleen nog een joggingpak. Echt op alle fronten.. Ik zie gewoon niet hoe de experts deze twee aan elkaar hebben kunnen koppelen.”
‘Gezicht beste vriendin verraadde een hoop’
Eva vervolgt haar relaas: “In de teaser voor volgende week zat ook al een fragmentje waarop we de reactie van de beste vriendin van Birgitte op de binnenkomst van Jan zagen; je zag gelijk aan haar gezicht en blik dat ze dacht: ‘Dit is totaal niet een type voor mijn vriendin..'”

