Door de coronacrisis en diens maatregelen ligt het werkleven van veel influencers momenteel even stil, maar in hun privéleven maken ze natuurlijk nog genoeg mee. Daarover plaatsen we op LoveReality.nl dagelijks een update, in de vorm van de Instaflits. Wat houdt de realitysterren bezig? Je ziet het hier.

‘Wees gewoon jezelf’
Donny Roelvink valt op natural beauty’s. Dat bleek al uit zijn vorige relatie met Amijé Roos, uit zijn flirt met verleidster Danique en nu ook uit zijn relatie met Janice Blok. Janice houdt er namelijk van om er goed opgedoft uit te zien, maar is ook zonder make-up een mooie verschijning. “Het is geweldig hoe mensen kunnen veranderen in slechts 30 minuten. Wees gewoon jezelf”, schrijft ze bij een foto zonder make-up, op Instagram. “Degene die jij wil zijn en waar jij je beste bij voelt. Maakt niet uit wat iemand ook zegt.”
Gepranked
En we hebben een kakelvers prankteam in Love Island: de Italian Stallion Giuliano en zijn Playboy-model Lisa houden wel van een streek uithalen. Dit keer is Fabiënne de sjaak. Gepranked!
Dit bericht bekijken op Instagram
Wat is jouw favo koppeltje? #loveisland Team Mert&Joan=💚 Team Lisa&Giuliano=💜
