Dat Sylwia een stukje toneel kan spelen kwam deze week in B&B Vol Liefde pijnlijk aan het licht. Want Monique en Illya constateerden dat Sylwia zich speciaal had omgekleed voor haar act bij het ontbijt, waar ze in haar pyjama verscheen. Vlak daarvoor had ze nog gewoon een spijkerbroek en trui aan.
Profiel van Sylwia
Het roept vragen op over Sylwia, zeker nu ze is gespot op een databank voor actrices. Sylwia heeft namelijk een profiel op Shootz een site waar modellen, acteurs en figuranten zich verzamelen. “We matchen talenten met reclamebureaus, merken en productiebedrijven. Samen bereiken we de mooiste resultaten”, klinkt het op de website van Shootz.
Acteerwerk
Daar vinden we niemand minder dan Sylwia M, die voor alles en nog wat is in te huren. Ze heeft ervaring met modellenwerk en fotoshoots. Een rits aan foto’s staan bij het profiel en dat ze beschikbaar is voor onder meer acteer- en figurantenwerk. Het profiel is overigens al enige tijd aanwezig, want de informatie over Sylwia is op 9 oktober 2023 voor het laatst bijgewerkt.
Jaloers
In B&B Vol Liefde is ze naar Frankrijk afgereisd voor Illya. Daar wist ze zijn hart al snel te veroveren, maar inmiddels is er een kink in de kabel. Want sinds de komst van Monique is Sylwia zich anders gaan gedragen en vooral erg jaloers.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
