Het zou maar zo kunnen dat een ex opnieuw voor problemen gaat zorgen in B&B Vol Liefde. Veel kijkers kunnen zich ongetwijfeld Hans uit Italië nog herinneren. Hij deed een aantal jaar geleden mee aan het datingprogramma waarna onder meer Desiree zich voor hem aanmeldde. Een match zat er voor Hans uiteindelijk niet bij en dat had deels ook te maken met de aanwezigheid van zijn ex-partner Libera. In het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde zit opnieuw een man die samenwerkt met zijn ex-partner.
Meerdere vrouwen
Aran Bade heeft het erover in gesprek met RTL Boulevard. Over de B&B vertelt Aran: “Hij heeft daar bloed, zweet en tranen in zitten, maar ook meerdere vrouwen. Want hij heeft dat met zijn ex-vrouw gekocht. Daar is hij toen ingetrokken, daar heeft hij zijn dochter Mikki gekregen. Maar daarvoor heeft hij ook nog een relatie gehad waarmee hij ooit is geëmigreerd naar Frankrijk en daar heeft hij ook weer drie dochters bij.”
Alarmbellen
En dus vertelt Aran: “Dan gaan de alarmbellen af bij B&B Vol Liefde. Zijn ex-vriendin zit nog in de B&B. Ze runnen het samen. Dat is geen goed idee. Dat kan eigenlijk alleen maar voor problemen zorgen.” Verschil met Hans is wel dat hij het niet in het oproepfilmpje had verteld. Rob heeft dat wel gedaan. “Ze staan samen in een potje te toeren in de keuken, dan sta je daar toch iedere avond te kijken naar exen.”
Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!