De kandidaten in De Bondgenoten hebben een pitch moeten houden om te bepalen welk team 5.000 euro cadeau mag doen. Ieder team vaardigde één kandidaat af die een pitch hield voor zijn of haar goede doel. Daarna kon het stemmen via WhatsApp beginnen. Inmiddels is de tussenstand bekend.
De goede doelen
Alle vijf bondjes hebben één kandidaat naar voren geschoven om een pitch te houden. Maudy, Peter, Fabio, Elvira en Geert hebben allen een goed doel gekozen. De ene nog persoonlijker dan de andere. Zo wil Maudy de 5.000 euro schenken aan het Daan Theeuwes Centrum, Peter wil het bedrag doneren aan het hospice in Hardenberg, Fabio wil zijn oudtante op vakantie sturen nadat zij haar zoons en partner heeft verloren, Elvira doneert het graag aan stichting Duncidunc die is opgezet voor een jongen die is overleden aan kanker en Geert zou het graag cadeau doen aan de moeder van zijn beste vriend nadat zijn broertje is overleden door een fout in het ziekenhuis bij de behandeling van kanker.
Zo staat het ervoor
Inmiddels is de tussenstand bekend en is duidelijk dat de wens van Fabio tot op heden de meeste stemmen heeft opgeleverd. De tussenstand ziet er als volgt uit:
- Fabio – 4,3 duizend stemmen
- Peter – 3,1 duizend stemmen
- Maudy – 1,3 duizend stemmen
- Elvira – 701 stemmen
- Geert – 551 stemmen
Stemmen op de beste pitch kan nog tot vrijdagmiddag 14.00 uur.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
