Natasja deed vorig jaar mee aan B&B Vol Liefde. Ondanks visite van onder meer Menno vond ze uiteindelijk niet de liefde in Frankrijk, Later scoorde ze alsnog een partner, Huub, maar die relatie is inmiddels stukgelopen. Ze vertelt er over aan het Algemeen Dagblad.
B&B Vol Liefde
Meedoen aan B&B Vol Liefde vond Natasja erg intens en lang niet altijd even prettig. Als ze bijvoorbeeld een wandelingetje ging maken, werd daar door de filmploeg gelijk een picknick aan toegevoegd om het interessanter te maken. “Het was chaos. Ik ben misschien wat naïef geweest. Ik kende de tv-wereld niet”, vertelt Natasja.
Breuk met Huub
De Oldenzaalse kreeg bovendien online best wat negatieve reacties te verwerken. Dat ging haar niet in de koude kleren zitten. “Je wilt je niets van die negatieve opmerkingen aantrekken en toch raken ze je. Het was heftig.” Uiteindelijk liet Natasja dat allemaal achter zich, maar enkele weken geleden volgde een nieuwe tegenvaller: de beëindiging van haar relatie met Huub. “We hebben onvoldoende kunnen bouwen aan onze relatie.”
‘Het ging niet’
Vanwege gezondheidsproblemen moest Huub regelmatig terug naar Nederland, terwijl Natasja haar handen al vol had aan de B&B. “Het ging niet. We vinden het allebei afschuwelijk dat het zo gelopen is.” Voorlopig blijft ze lekker in Frankrijk zetelen, al sluit Natasja richting de toekomst niets uit. “Wie weet verhuis ik nog eens, misschien wel richting Italië. Ik ben een bouwer en werk graag aan projecten. Maar ik vind ook blijdschap in simpele dingen. Laat mij maar lekker in de boomgaard knoeien.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!

