In het tweede seizoen van B&B Vol Liefde leerden we Natasja kennen. De trotse eigenaresse van Le Moulin en Route in het Franse Bleves hoopte met haar deelname aan het programma een leuke man te vinden. Even leek ze dat gevonden te hebben bij Jos, totdat hij vertelde dat de liefde niet wederzijds was. En ook met Menno bleek het niet blijvend. Toch is ze inmiddels weer van de markt. Zo gaat het nu met Natasja uit B&B Vol Liefde.
Keihard gewerkt
Natasja heeft de afgelopen tijd keihard gewerkt om haar B&B een upgrade te geven. “Er is heel hard gewerkt hier. Bloed, zweet en tranen”, geeft ze toe in een update-video die verschenen is in B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?. Zo is de B&B inmiddels voorzien van een buitenkeuken en is ook de roze kamer klaar met badkamer en suite.
Zo gaat het nu met Natasja uit B&B Vol Liefde
Daarnaast is Natasja inmiddels ook alweer een tijdje van de markt. Ze woont samen met Huub, die ze nog kent van vroeger en met wie ze een half jaar geleden weer contact heeft gekregen. In de updatevideo is hij echter niet te zien. “Huub is even in Nederland, even lekker zijn familie bezoeken. Ik ben happy en ik hoop dat iedereen heel veel liefde heeft”, aldus Natasja.
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!