Indigo was één van de grote publiekslievelingen uit het vorige seizoen van De Bachelor, met Thomas van der Vlugt. Laatstgenoemde viel uiteindelijk niet voor haar, maar veel kijkers wel. Hoogste tijd voor een update: hoe gaat het nu met de goedlachse beauty?
Bachelor-Indigo
De 23-jarige Friezin werd geïnterviewd voor het FHM Magazine. Ze werkt tegenwoordig als fulltime influencer, een job die ze kon uitoefenen dankzij haar tv-doorbraak in De Bachelor. “Ik vond het echt fantastisch om een keer mee te maken, ik voelde me echt een soort superster”, blikt ze terug op dat avontuur, in Mexico. Voor de opnames had Indigo ‘slechts’ 2000 volgers op Instagram. ”Ik was totaal niet bezig met social media, maar toen ik er eenmaal een langere tijd inzat, ging het wel hard. Op het einde kreeg ik er bij de afleveringen soms we 2000 volgers per dag bij.” Haar grote voorbeeld is Monica Geuze.
Vrij leven als influencer
Inmiddels heeft Indigo zo’n 100.000 volgers en daarvan kan je makkelijk rondkomen – én heel vrij leven. ”Ik heb juist iets te veel vrijheid, ik heb structuur nodig. Soms gaan de dagen aan mij voorbij, vind ik zonde. (…) Ik doe vrijwilligerswerk voor DOA, dit is de dierenopvang in Amsterdam. Daar maak ik schoon en laat ik honden uit, heerlijk om te doen! Daarnaast heb ik zo’n lekker leven, daar mag ik ook wel iets voor terug doen.”
Liefdesleven
Verder komt Indigo terug op de geruchten rondom haar en Rijk Hofman. “Iedereen vindt opeens wat van je en ik werd continue gezien als de ex van Rijk, ik ben zoveel meer dan een ex-scharrel van een BN’er, dat vond ik wel frustrerend. Aan de andere kant heeft het mij ook wel veel gebracht, ik heb in die periode er ook veel volgers bij gekregen.” Tegenwoordig heeft Indigo een andere lover en gaat het dus heel erg goed met haar; zowel zakelijk als privé. Beluister de FHM Podcast met Indigo hieronder!
➡ Niets missen van Bachelor? Volg dan ook de Facebook-groep en praat direct mee!